Hakkımızda

MELTEM KLİMA 2008 yılında İstanbul Bakırköy’de kurulmuştur.

MELTEM KLİMA kuruluş amacı iklimlendirme sektöründe klima satış ve klima servis hizmetlerinin sunulmasıdır.

Misyonumuz, klima satış ve midea klima teknik servis sektöründe yüksek kaliteli hizmet sunmak ve en üst seviyede müşteri memnuniyetini hedefleyen ileri teknoloji çözümleri geliştirmek ve yüksek hizmet kalitesini standart hale getirmektir.

Vizyonumuz, klima satış ve servis alanında deneyime ve bilgiye dayalı ileri teknoloji çözümleri sunan, süreli gelişen ve yenilikleri takip eden, profesyonel altyapıya sahip ve fark oluşturarak klima sektöründe ‘’ Tek Adres’’ olmaktır.

Geride bıraktığımız yıllar süresince daha kaliteli, daha eğitimli, kendi bünyesinde otokontrolünü yapabilen ve teknolojiyi yakından takip eden servis ekiplerimizle müşterilerimize hizmetler sunulmuştur.

GÜNGÖREN MİDEA olarakta anılan Meltem Klima her biri kendi alanlarında deneyimli ve sertifikalı uzman kadrosu ve verimli iş planlama yapısında gerçekleştirdiği projelerle sürekli ilerleme sağlamış ve oluşturduğu teknik alt yapı ile gelişmeye açık ve sistemli büyüyen bir kurum haline gelmiştir.

Meltem Klima Dünya’nın lider klima markalarını bünyesinde bulundurup satış ve satış sonrası hizmet sunan yüksek hizmet kalitesini ilke edinerek standart haline getirip ‘’ Tek Adres ‘’ olmuştur.

Hedefini günden güne büyüten Meltem Klima, yüzünü her zaman değişim ve gelişime açık tutmuştur ve tutacaktır. Bu temel ilke evresinde, klima bayi ve servisinde güvenilirliği sürekli kılan, uluslar arası standartlarda ve iyi hizmetiyle İstanbul genelinde tanınmış olan Meltem Klima başarılarıyla farklılığını sürdürecektir.

Meltem Klima, zaman ve mekan ayrımı olmadan başta güngören ilçesi olmak üzere İstanbul’un her semtinde midea klima satışı ve midea klima servisi olarak hizmet vermektedir.